לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

לקראת בניית בית חלומותינו חיפשנו אדריכלית ומעצבת פנים שתעזור לנו להגשים את החלום למציאות. ידענו בגדול מה אנחנו רוצים אך ההיצע היה רב ולא ממש הצלחנו להתמצא בבלגן הזה. הגענו לרננה ובמיומנות רבה היא הובילה אותנו צעד אחר צעד להגשמת כל החלומות שלנו! היא הצליחה להכניס בתוכנית האדריכלית את כל מה שרצינו ויותר, והכל בצורה מאורגנת ומתוכננת. היא ליוותה אותנו צעד אחר צעד בכל חנות ובכל בחירה שנעשתה בבית ותמיד כיוונה אותנו למה שרצינו כדי שלא נתפזר, לא בתקציב ולא במה שרצינו שהבית ישדר. ראוי לציין שמעבר למקצועיות הבלתי מתפשרת שלה היא ידעה תמיד לכבד את רצונותינו והכל נעשה בחיוך, בשמחה ובהנאה גדולה, מה שהשאיר אצלנו תחושה טובה לאורך כל תחושת הבניה, שזה לגמרי לא ברור מאליו.
אין עליה! אדריכלית ומעצבת מדהימה, מקצועית והכי חשוב: לא כופה את דעתה על הלקוח אלא זורמת עם רצונותיו ופשוט משכללת ומתאימה אותם לבית.

מנחם ומיכל צור.
========================================================================

רננה היא אדריכלית ומעצבת פנים בעלת מעוף רחב ומודרני, בעלת יכולת לענות לכל דרישה או יכולת להביא לידי ביצוע יעיל וחכם כל בקשה או רעיון שמעלים הזוג המאושר  הבונה את ביתו. בנוסף  ראוי לציון והדגשה את יכולתה המקצועית מול בעלי המקצוע את הקפדתה בכל שלבי הבניה ואף לאחר סיום הבניה בשלבי בחירת הריהוט , הצבעים, כלי הסניטציה , החיפויים ועוד.
אנו ממליצים בחום עליה וכעדות ליכולותיה אנו  מזמינים אתכם לבקר בבתינו  אשר תוכנן  ובוצע על ידה  ( חוץ ופנים ).
בהצלחה!
שרה ויצחק אמרגי- גני טל
========================================================================
Bardugo-Rami

 

כיזם קבלן ומפקח, חיפשתי משרד אדריכלות ועיצוב פנים להרים איתו פרויקטים של וילות, דגמים לבנ
יה מרוכזת והעיקר שתהיה אדריכלית מנוסה, עם ראש פתוח ומבינה את הצרכים של כל לקוח. הגעתי לרננה מוחוני, אדריכלית צעירה ורצינית וישר נוצר חיבור. רננה תכננה איתי פרויקט משותף ש
פשוט תענוג לעבוד איתה!ל דגמים לבניה מרוכזת, במהירות היא הבינה בדיוק על מה אני מדבר, הקשיבה לרצונות והתכנונים שלי ועבדה במרץ ובחריצות והביאה איתה רעיונות נהדרים, גישה נעימה ותוצאות מעולות.
רמי ברדוגו, מהנדס,
חברת רמי ברדוגו: הנדסה, ייזום ובניה בע"מ
========================================================================
אני ממליצה על רננה  כאדריכלית היא ליוותה אותנו במהלך בניה והיינו מאוד מרוצים!
לפרטים, מיכל נגר 0545236647
אדריכלית מומלצת | המלצה על אדריכלית | המלצות על אדריכלים | המלצה על אדריכל | אדריכלים מומלצים